Онтансон Винил Полка Дот Дизајн 55 Тркалезна внатрешна и надворешна тава за подготовка на не-ткаенина

Онтансон Винил Полка Дот Дизајн 55 Тркалезна внатрешна и надворешна тава за подготовка на не-ткаенина

Това е достапна
DEN 160.00
Количината на стоката:

Оваа деликатна чаршав има црвен дизајн на полкови и лесен за чистење на винил материјал што го прави идеален за активности за јадење во затворено и на отворено како забави, скара и пикник маси или ручеци за внатрешен двор. Направено во Турција. 100% винил. Боите и шемата се деликатни - не она што обично го наоѓате!. Лесно за чистење и издржливо чаршав со винил со неткаена поддршка совршена за јадење во затворено и надворешно јадење . Трајни машини избледени и отпорни на абење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата