Кендал + Кајли Јуниорс го разоткриениот градник на градник

Кендал + Кајли Јуниорс го разоткриениот градник на градник

Това е достапна
DEN 455.52
Количината на стоката:

Свежо и забавно, врвот на градниот градник на Кендал + Кајли е сигурен дека ќе создаде сензација. Земајќи го вашиот сончев ден на следното ниво, овој слатко уништен врвот е мост стил кога се носи соло, но исечената должина и едвај изгледа, исто така, го прават идеално парче за положување. Прилагодливи ленти и долга силуета со еластична лента обезбедуваат совршено вклопување. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : квадратно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : исечена должина; мека памучна ткаенина; рушено тело; Еластична дно лента. Градскиот градник на јуниори од Кендал + Кајли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата