Чудо на нација девојки плетеа тексас шорцеви, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки плетеа тексас шорцеви, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 255.68
Количината на стоката:

Чудо нација ја поканува на Партијата Плет! Денимските шорцеви на овие девојки од Wonder Nation се симпатичен додаток на нејзината гардероба со лесен, повлечен дизајн со плетенка фронт. Забавно и секојдневно, таа може да го заврши изгледот со омилениот резервоар или мета - сега таа е поставена! Исклучиво на. Материјал : 71% памук/28% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете стил со детали за копчето. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : предни плети; манжетни полите; јамки на појас. Девојките плетени тексас шорцеви од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата