Вероника на отворено текстуриран даб завршница со мала тежина бетонска трпезариска маса, сива

Вероника на отворено текстуриран даб завршница со мала тежина бетонска трпезариска маса, сива

Това е достапна
DEN 6128.00
Количината на стоката:

Оваа трпезариска маса е совршен додаток на секој рустикален сет на отворено. Материјалот за бетон со мала тежина е отпорен на временски услови, и практично неуништлив, одличен за патио што ги издржуваат оние груби зими и топли лета. Совршено да се спари со клупи, столици или која било комбинација од двете. Вклучено со оваа табела е покритие отпорен на временски услови, дизајниран да ја заштити вашата табела додека не е во употреба. Со својот едноставен дизајн, оваа табела е сигурна дека ќе му даде на секој двор апсолутно живописно чувство. Вклучува : Еден (1) Табематеријал : Материјал со безобразност со мала тежина : Ironfinish : Текстура на сива боја на Оуклег : Заврши за црносемби, изработени детали за вклучување на покритие за табели за табели : 35,00 инчи длабоки x 70,00 инчи широк x 28,75 инчи високи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата