Дизајнарт Осамено Дрво Во Суша-Африкански Пејзаж Печатена Перница За Фрлање-18х18

Дизајнарт Осамено Дрво Во Суша-Африкански Пејзаж Печатена Перница За Фрлање-18х18

Това е достапна
DEN 500.64
Количината на стоката:

"Додадете боја и удобност на секој простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни decorетски Пејзажи фрлаат перници. Смрека вашиот дневна, софа или кревет со овие пукање светло обоени Уметнички Пејзажи перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со. овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе атмосфера и ставете ги на софата, каучот, столовите, креветот. и препуштете се на бујна, цврсто релаксација.Нашата пејзажна перница е отпечатена со употреба на италијански мастила со Висока Густина на Бои, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. . Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатени на полиестери со мала тежина од 100% . - Перница исполнета со 100% полиестерско полнење. - Ткаенина отпорна на брчки. - Затворање со патент што ви овозможува да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. - Без мирис. - 100% Хипоалергично. - Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. - Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина. - Достапно Во Неколку големини. - Атрибут : Пејзажи. - Предмет : Пејзажи Земја Шарм" Совршен акцент на секое парче мебел. Печатени на 100% мала тежина полиестер. Затворање со патент за да можете да ја отстраните перницата од нејзиниот капак. Машинско Перење Ладно Одделно, Нежно Циклус Само, Без белило, висат за сушење. Печатете На Барање со италијанско Мастило со Висока Густина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата