Готвач Дизајнира Широки Готвачки Панталони Со Патент Летаат ПТ Црн ХС

Готвач Дизајнира Широки Готвачки Панталони Со Патент Летаат ПТ Црн ХС

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Ги поздравуваме сите во имагинативната и оригинална најдобра облека во светот. Секое дело и уметност е лично концептуализирано од нас и извршено од неговиот најкреативен дизајнерски тим. Почнавме да создаваме дизајн со традиционални култури. Нашиот афинитет со дизајнот доаѓа од тоа да бидеме први што го користиме и да ги разбереме неговите моќи. Нашите производи се произведуваат со оригиналната идеја да го направат функционален, бидејќи осветлувањето се одржа.Карактеристики широки Панталони За Готвачи со Патент Лета65% Полиестер/ 35% памук, ослободување На Почва Од Твилсоил, џебови со два споеви, еден заден дел спецификации боја : Црна Големина : Дополнителна Мала Тежина : 1,2 фунти-ШКУ : SSCV69264 Целосно еластична половина со врвка за влечење. Патент летаат. Два странични џебови за цвест и еден заден џеб за лепенка. Пред-лек со завршница за ослободување на дамки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата