Бареминерали боја на веѓите, бринета, 0. оз

Бареминерали боја на веѓите, бринета, 0. оз

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Совршените веѓи се на дофат на раката со природен изглед на бојата на веѓите. Тоа е да се создаде убава веѓа со природен изглед што го врамува вашето лице и ги истакнува вашите очи. Оваа формула има кремаста текстура за лесно нанесување и мешање. Тоа е да се создаде убава веѓа со природен изглед што го врамува вашето лице и ги истакнува вашите очи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата