Мотор ое Замена На Сопирачките Диск

Мотор ое Замена На Сопирачките Диск

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Форд Делови Ое Замена На Сопирачките Диск (Ротор), Форд Делови сопирачка и триење производи испорача перформанси вашите клиенти искусни кога тие прв пат возеше надвор од изложбен салон кат. Не само што обезбедуваат најдобра рамнотежа помеѓу перформансите на сопирањето и намалувањето на бучавата и вибрациите, тие се изградени со разбирање што може да дојде само од тоа да се биде оригинален производител на опрема. Моторно возило Ое Замена На Сопирачките Диск специјално дизајниран за да помогне во обновувањето на оригиналните перформанси на опремата. Произведено со оригинална опрема со цврстина на истегнување од 30.000 пси-квалитетно леано железо. Машински на висококвалитетни компјутерски Нумерички Контролирани (ЦПУ) машински центри. Карактеристика прецизни толеранции за странично истекување, површинска завршница и варијација на дебелина за да се намалат вибрациите на тркалата, силата на педалата и бучавата од сопирачките. Функција перки за ладење дизајнирани токму за специфичната апликација на возилото. Дојдете со сите препорачани делови во кутијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата