Пликови на монарх, 3, 9х7, 5, Кафеав Крафт, 1000 Картон, Рециклиран Кафеав Крафт

Пликови на монарх, 3, 9х7, 5, Кафеав Крафт, 1000 Картон, Рециклиран Кафеав Крафт

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Џем Хартија Кафеава Крафт Хартиена Кеса Пликовите На Монархот се со големина од 3 7/8 х 7 1/2 инчи и се направени од еколошки свесна 100% рециклирана, малку текстура хартија! Овие пликови имаат елегантни vflaps и сигурни затворачи за џвакање. За широк спектар на needs и професионални потреби за испраќање, овој картон содржи вкупно 1000 пликови! Природната рециклирана хартиена кеса кафеава боја на овие пликови им дава рустикален, но класичен и гроздобер изглед! Користете ги за пошта писма, картички и секакви преписки! Чувајте го елегантно и природно со овие разноврсни, уникатни и основни кафеави пликови. Големина : 3 7/8ин х 7 1/2ин Боја : Кафеава Крафт Хартиена Кеса Количина : 1000 Боја : Кафеав Крафт. Големина : Монарх (3,875 х 7,5 инчи). Количина : 1000/картон. Се одликува со директно размавта за џвакање и мазна завршница. Совршен за Честитки, Покани, Свадби или каква било објава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата