Волшебни Инспирации Памучна Патка 45 Јдс Цврста Пченка Боја Пресечена Ткаенина, Парче

Волшебни Инспирации Памучна Патка 45 Јдс Цврста Пченка Боја Пресечена Ткаенина, Парче

Това е достапна
DEN 570.56
Количината на стоката:

Еве воведување На Вејверли Инспирации 100% Памучна Патка Шема Печатење, 2 Двор Пред-намалување на ткаенина, 45 " широк со богата боја теми. Совршен за сите нивоа на изработка од експерти до почетници кои сакаат да научат како да ги изработуваат своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, надворешна ткаенина, ватирање и изработка. Лесно за нега, ладно миење во машина со слични бои; не избелувајте; исушете се ниско. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го осветли вашиот сладок дом за радост и удобност. Волшебни Инспирации 100 проценти Памучна Ткаенина За Печатење, Ширина : 45". 2 дворови пресек. Шиење не белилото; падне сува ниска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата