Малку Армии Колекционерско Издание-Xbo One

Малку Армии Колекционерско Издание-Xbo One

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

8 Битни Армии Колекционерско Издание - Мајкрософт Xbox Еден Клучни Карактеристики и Придобивки : 25 офлајн мисии за кампања. 12 мисии за соработка за играње со вашите пријатели. 10 мултиплеер/престрелка мапи кои поддржуваат до 8 играчи онлајн. АИ со повеќе опции за тешкотии за соработка или борба против. Класичната механика За Градење Бази ви овозможува да го изградите крајниот ШТАБ од кој ќе започнете напади против вашите непријатели. Уништувачки средини на мапи кои се движат од мали до многу големи. Лесно разбирливо современите воени единици и структури им овозможуваат на почетниците наtsс да скокаат веднаш.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата