Фрли АЛУМИНИУМ РАБ TWHCK 19X9. 5Х4. СЛВ Г-ДИН УСНА, 1995ХЦК405114С76

Фрли АЛУМИНИУМ РАБ TWHCK 19X9. 5Х4. СЛВ Г-ДИН УСНА, 1995ХЦК405114С76

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Ќе откриете дека нашите тркала се извонредни по нивниот бескомпромисен квалитет, прецизно инженерство, напредни материјали и револуционерни производствени процеси како и за нивните прекрасни дизајни. Можеби затоа што нашите корени се во трки, знаеме дека колку и да сте брзи денес, сепак можете да одите побрзо. Секогаш ќе можеме да дизајнираме подобри производи отколку што имаме денес. Тоа е повеќе од внимателно напишана изјава за мисијата. Никогаш не престануваме да се обидуваме да направиме подобро утре од она што го направивме денес. Ќе бидеме поефикасни во иднина отколку што сме денес. Веруваме дека тие треба совршено да одговараат на возилото и дека половина милиметар навистина прави разлика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата