Домашна Декоративна Послужавник За Сервирање Дрво со Рачки, 15.50 12

Домашна Декоративна Послужавник За Сервирање Дрво со Рачки, 15.50 12

Това е достапна
DEN 423.84
Количината на стоката:

Домашна Декоративна Послужавник За Сервирање Дрво со Рачки, 15,50" х 12", "Хопи Велигден" Опис : Освежете го вашиот дом со оваа светло розова миење дрвена лента! Акцентиран со црни метални рачки и бел текст покрај графика за зајаче, овој послужавник е во тренд да му даде на вашиот дом пријатно чувство на фарма. Користете за послужување појадок во кревет, храна и пијалоци на забава или прави одличен центар за вашата трпезариска маса, кујнски шалтер, масичка или отоманска.Карактеристики : Светло розова завршница за перење на дрво. Белата" Хопи Велигден " текст и графички. Црни метални рачки. Трендовски мерки за дизајн на фарма L : 15.50 "x W : 12" x H : 2.25". Совршен За Одмор Декорпроизвод Димензии : 15.5 "Lx12" Wx2.25 " H, Тежина : 1.03 lbs прилагодлив : Не. Замена Делови : Не. Вклучен Хардвер : Не. Потребни Батерии : Не. Тежина Капацитет : 14стил : Фарма Одмор. Заврши/ Боја : Светло розево перење. Материјал : Дрво. Земја На Потекло : Кинески Бренд Име : Елегантен Дизајнмодел Бр : 1270-HG2000-Lpe Светло розова миење заврши на дрво. Белата" Хопи Велигден " текст и графички. Црни метални рачки. Дизајн на фарма во тренд. Фиока мерки Л : 15.50 "х В : 12 "х H : 2.25". Совршен За Одмор Декор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата