Чудовиште Високо Електрифицирани Френки

Чудовиште Високо Електрифицирани Френки

Това е достапна
DEN 4958.24
Количината на стоката:

Оживејте ги вашите омилени моменти од новиот Филм Со Висок Чудовиште Електрифициран! * Високонапонската Кукла Френки Штајн покажува интерактивни карактеристики со помош на нејзината пријателка ѕверка од филмот, Знап *кога ќе дојде Фигурата Знап засилете ја забавата со Куклата Френки Штајн Со Висока Електрифицирана Чудовиште-таа и нејзината ѕверка комуницираат со светла и звуци!, Едноставно кренете ја раката во која Френки Штајн кукла ја држи својата ѕверка, Знап, за да ги собере двете заедно и да ги искри Френки френки е електрифицирачки сили., Четири различни реакции вклучуваат електричен бакнеж со црвено светло во опашката, кикотење со зелено светло во косата, електрична искра и сино светло или големо електрично крчкање придружено со повеќебојно светлосно шоу., Куклата френки Штајн изгледа зачудувачки во фустан со неонски повеќебоен принт инспириран од громови, зелена облога и винил розова пеплум., Додатоците за неонски желе, вклучувајќи електрифицирани сандали со жолта обвивка, шарени обетки со молња и сини алки, се наелектризираат., Пресоздадете голем филмски момент со леле одново и одново или поттикнете ја вашата имагинација со свои авантури!, Соберат Сите Чудовиште Високо Електрифицирани кукли за уште повеќе енергични игра (секој продаваат одделно, предмет на достапност).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата