TechComm YD Водоотпорен Фитнес Активност Тракер Срцевиот Rateам Монитор

TechComm YD Водоотпорен Фитнес Активност Тракер Срцевиот Rateам Монитор

Това е достапна
DEN 3184.00
Количината на стоката:

Tech Comm YD21 Водоотпорен Тракер За Фитнес Активност Со Монитор За Отчукувањата на Срцето, Bluetooth, Известувања За Повици и Текст, Педометар И Монитор За Отчукувањата На Срцето На Мониторот за Спиење : го следи отчукувањата на срцето, овозможувајќи ви да го прилагодите интензитетот на тренингот. Педометар : следете колку чекори преземате и колку далеку одите, поставувајте дневни чекори, прегледајте ја вашата активност во текот на изминатата недела и добијте проценка колку калории потрошиле сите тие чекори. Монитор за спиење : го евидентира квалитетот и моделите на спиење, на пример, колку време поминувате во длабок и лесен сон. Седентарен Потсетник : добијте известување за да станете и да прошетате секогаш кога седите предолго. Технологија Bluetooth : без напор синхронизирајте со вашиот паметен телефон и контролирајте многу од нив?е функции од далечина. Известувања : добијте предупредувања во реално време за сите известувања од вашиот телефон како текстуални пораки, телефонски повици или ажурирања на социјалните медиуми. Поддршка На Повеќе Јазици. . Спецификации : . Чип : Нордиските n RF51822. Екран : 0.66 " OLED 64 x 48 dpi. Батерија : 80мах; Литиум-јон. Време на подготвеност : 7 дена. Bluetooth 4.0. Растојание За Поврзување на Bluetooth : 8-12 метри. Димензии : 6.46 "х 0.93 " х 0.48". Тежина : 0,99 мл. Материјал : КОМПЈУТЕР (тело) + силика гел (ремен). Гаранција : 1 година. Пакетот Содржи : фитнес тракер, USB кабел за полнење, упатство за употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата