Петал Лејн Фолиран Велум 12 12 - 12цт

Петал Лејн Фолиран Велум 12 12 - 12цт

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Бобани-Ливче Лејн Фолија Велум. Совршен додаток на вашите бележници, картички, мешани медиуми и многу повеќе! Овој пакет содржи дванаесет велумски листови од 12х12 инчи со ист дизајн на секоја од нив. Увезени. Бобани-Ливче Лејн Фолија Велум. Совршен додаток на вашите бележници, картички, мешани медиуми и многу повеќе! Овој пакет содржи дванаесет велумски листови од 12х12 инчи со ист дизајн на секоја од нив. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата