Северна Машка Бурк ВТОРИ Спортска Атлетска Сандала

Северна Машка Бурк ВТОРИ Спортска Атлетска Сандала

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Најпродаваната сандала за затворен прст бурк ВТОРИ ги има сите карактеристики/удобност и придобивки од другите сандали и ќе остави повеќе пари во вашиот џеб. Бурк ВТОРИ е изграден од сите водоотпорни синтетички материјали/изграден врз основа на Една пита Цврсти флексибилни горни карактеристики влошки за дишење/печатени најлонски прекривки/подлога ЕВА/штитник за прсти отпорен на триење/издржлив ѓон отпорен на удари. Оваа сандала со затворени прсти на отворено за сите временски услови нуди водоотпорна конструкција/ОБЛОГА ЕВА што ја отстранува влагата за целодневна удобност. Лесната влошка/подлогата СО ева обезбедува амортизирање на стапалата; капачињата на прстите ги штитат стапалата за пешачење/возење велосипед и многу повеќе. Еластичниот систем за врзување врвки ги одржува вашите стапала безбедни и безбедни; јамката за влечење на петицата овозможува лесно вклучување/исклучување; производителот препорачува половина големини да нарачаат до следната големина нагоре. Издржливиот повеќенасочен гумен надворешен ѓон обезбедува сигурна апсорпција на влечење/удар и на влажни/суви површини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата