Тинејџерски Мутант Нинџа Желки - Желка Одред - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Тинејџерски Мутант Нинџа Желки - Желка Одред - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Това е достапна
DEN 271.84
Количината на стоката:

Тинејџерски Мутант Нинџа Желки - Желка Одред - Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица-Авторски Права Виаком Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран Од Никелодеон.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата