Бисел Спинвејв Напојува Хард Кат Четка, 2039А

Бисел Спинвејв Напојува Хард Кат Четка, 2039А

Това е достапна
DEN 2559.20
Количината на стоката:

Уморни од чистење на вашите подови нека бисел спинвејв напојува хард кат четка го направи тоа за вас. Безбедна за чистење на запечатени подови со тврда површина како плочки, линолеум, винил подови и дрвени подови, оваа разноврсна машина доаѓа со комплет влошки за чистење со мек допир за секојдневно чистење и влошки за чистење за цврсти, лепливи неред. Влошките за центрифугирање го намалуваат напорот за чистење додека ви даваат чисти раце и колена. Бисел Спинвејв е исто така опремен со спреј на барање што ви овозможува да ја испуштите вистинската количина на раствор Со Повеќе Површини на вашите подови. Покрај тоа, вртливото управување го олеснува маневрирањето наоколу и под мебелот. Исчистете ги рацете и колената со помалку напор. Безбеден за употреба на запечатени тврди подови, како плочки, ламинат, винил, тврдо дрво и линолеум. Вклучува еден пар меки влошки за допир за нежно чистење на подови од тврдо дрво и еден пар влошки за чистење за чистење на цврсти, лепливи нереди. Издадете ја вистинската количина раствор за чистење на подови со Активирањето За Прскање На Барање. Лесно маневрирајте наоколу и под мебел со вртливо управување и лесен дизајн. Вклучува 2-годишна ограничена гаранција. Тип На Површина : Голи Подови, Запечатени Тврди Подови. Чистење На Површината : Запечатени Тврди Подови. Ширина на Патеката за чистење : 14 инчи. Капацитет на резервоарот : 28 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата