Чудо на нација трепет ракав прошетка низ фустан

Чудо на нација трепет ракав прошетка низ фустан

Това е достапна
DEN 367.84
Количината на стоката:

Оставете ги без зборови во овој симпатичен фустан за печатење на мешавина. Телото е краток ромпер за печатење на вратот V вратот. На половината има точки печатен чај со должина на чај со висок низок преклоп. Совршен за сите прилики. Краток ракав. Ропер. Цветен принт. Шифон. Високо ниско. V вратот. Шифон - полиестер 100% . Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата