Килими Америка Беверли колекција сина bv650a Транзициска апстрактна област килим 7'10 9'10

Килими Америка Беверли колекција сина bv650a Транзициска апстрактна област килим 7'10 9'10

Това е достапна
DEN 1072.32
Количината на стоката:

Овој килим ќе ги покаже вашите елегантни вештини за дизајн. Тој може да се пофали со апстрактен мотив во толку кул сиви и блуз. Современ без да биде ладен, овој додаток за полипропилен може да го ажурира изгледот на вашиот простор без да го изгуби тоа пријатно, домашно вибрации. Смислено е конструирана со мек, полу-инчен, издржлив куп. Дозволете му на овој зашеметување на зашеметување на електрична енергија да ја преработи вашата соба на најдобар можен начин. Килими Америка Беверли колекција сина bv650a преодна апстрактна област килим 7'10 "x 9'10".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата