Everyey Vision HD фароло - AAA - црвено

Everyey Vision HD фароло - AAA - црвено

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Everyey Vision HD фаровни светла - AAA - црвена. LED Hedlamp со преполн леќа има три режими на светлина за да обезбеди соодветна количина на светлина во темни или слаби светла услови. Моќен зрак обезбедува 150 лумени светлина на растојание до 40 метри. Главата за вртење брзо се прилагодува за да ја насочи светлината точно таму каде што ви треба. Издржлива конструкција е отпорна на вода и отпорен на влијанија за безбедна употреба на затворен простор и надворешна употреба. Hedlamp вклучува три ААА и обезбедува до 8 часа светла светлина. Овој Hedlamp; LED; 300 Lumens е одлична ставка за светло за безбедност и безбедност. Тоа е сосема нова ставка што ви доаѓа добро спакувано и брзо се испорачува! Удобно. Лесен. Издржлив. Прилагодлива осветленост. Затемнето. Пивот. Режим на светло на самото место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата