Г-Дин Мјс Тргување АГ-67103-во. Плетенка Килим

Г-Дин Мјс Тргување АГ-67103-во. Плетенка Килим

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Плетенка Килим. Овој тепих ја осветлува секоја просторија во вашиот дом. Тоа е уметност за вашиот под. Создадете топол, добредојден амбиент и покажете го вашиот посебен стил со ова издржливо и привлечно уметничко парче за вашиот под. Спецификации големина : 24 х 96 инчи.Тежина : 4 фунти-SKU : MRJT10208 Mr. MJs Тргување АГ-67103-24x96 24 x 96 во. Плетенка Килим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата