Миди Фустани За Жени Секојдневен Камизол Без Ракави V - Вратот Цветен Принт Градиент Боја Макси Резервоар Долг Фустан

Миди Фустани За Жени Секојдневен Камизол Без Ракави V - Вратот Цветен Принт Градиент Боја Макси Резервоар Долг Фустан

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Биста : 100-110см/39.31 "Должина : 137см/53. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Големина : ХХЛ САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 44 Биста : 110-120см/43.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата