Поставете Топли Чевли За Кучиња За Миленичиња Стилски Чизми За Кучиња На Отворено Против лизгање Чевли За Шетање Кучиња За Миленичиња Удобни Чизми За Кучиња За Мил

Поставете Топли Чевли За Кучиња За Миленичиња Стилски Чизми За Кучиња На Отворено Против лизгање Чевли За Шетање Кучиња За Миленичиња

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Опис. Предметот е збир на едноставни и чевли за кучиња, кои главно се направени од материјали и усвојуваат издржливи стапала за чевли против лизгање и можат добро да ги заштитат шепите на вашето домашно милениче од нерамни камења, песок, снег или која било абразивна површина и да ги одржуваат шепите суви, чисти при одење надвор. Лесно за носење, навистина е задолжително за вашето прекрасно куче милениче. Карактеристики. - Боја : Розова. - Материјал : памук+гума. - Големина XXL : Околу 9,5 см (Должина На Чевли); 8,0 см (Ширина На Чевли). - Големина XL : Околу 8 см( Должина На Чевли); 7 см (Ширина На Чевли). - Големина Л : Околу 7 см(Должина На Чевли); 6,5 см (Ширина На Чевли). - Големина М : околу 6,5 см (Должина На Чевли); 5,5 см (Ширина На Чевли). - Големина С : околу 6 см (Должина На Чевли); 5 см (Ширина На Чевли). - Изработени од материјали за издржливо и удобно носење. - Направете го вашето домашно милениче куче помодерно и поубаво. - Може добро да ги заштити шепите на вашето куче од нерамни камења, песок, снег или која било абразивна површина и да ги одржува нивните шепи суви, чисти, топли и удобни. -Дизајн на ѓонови против лизгање чевли, за носење на отворено. - Едноставен и секојдневен дизајн, лесен за ставање и полетување. Изработени од материјали за издржливо и удобно носење. Направете го вашето домашно милениче куче помодерно и поубаво. Може добро да ги заштити шепите на вашето куче од нерамни камења, песок, снег или која било абразивна површина и да ги одржува нивните шепи суви, чисти, топли и удобни. Дизајн на ѓонови против лизгање чевли, за носење на отворено. Едноставен и секојдневен дизајн, лесен за ставање и полетување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата