Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, портокалова сабја од дрво, галон, рамен

Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, портокалова сабја од дрво, галон, рамен

Това е достапна
DEN 671.04
Количината на стоката:

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото* Подобрена завршница за заштита на УВ. Оваа 100% акрилна боја обезбедува облога отпорна на мувла, одлична скриена и адхезија и исклучителен отпор на бледнее, пукање на суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата