Дизни Замрзнати Мали Кадифен Елса, Официјално Лиценциран Деца Играчки За Возрасти, Подароци и Подароци

Дизни Замрзнати Мали Кадифен Елса, Официјално Лиценциран Деца Играчки За Возрасти, Подароци и Подароци

Това е достапна
DEN 399.84
Количината на стоката:

Донесете дома вашиот омилен Дизни Замрзнати 2 карактери со овие Стилизирани Мали кадифен. Малиот кадифен Дизни Елса е направен со супер меки ткаенини и доаѓа облечен Во Нејзиниот Фустан За Патување, еден од нејзините нови изгледи Од Дизни Замрзнати 2! Забавната мала големина на елса е совршена за играње свои Замрзнати 2 авантури или прикажување за сите да ги видат! Соберат Сите Дизни Замрзнати 2 Мали кадифен пријатели, вклучувајќи : Ана, Елса, Олаф, И Свен. Секој лик се продава одделно. Возраст 3+ Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, Дизни Замрзнатиот 2 Мал Кадифен Елса прави прекрасно изненадување!. Соберат Сите Дизни Замрзнати 2 Мали кадифен пријатели, вклучувајќи : Ана, Елса, Олаф, И Свен. Секој лик се продава одделно. Елса доаѓа Во Нејзиниот Фустан За Патување Од Дизни Замрзнати 2. Направено со супер меки ткаенини. Доаѓа во мала колекционерска големина. Возраст 3+.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата