Ирина ИНЕНЕНТ ЛУЕВ Вентилиран воздушен отвор за отвори за проветрување на вентилаторот за отпорност на корозија jalousie прозорец за отвори за фен за кабриолет со куќ?

Ирина ИНЕНЕНТ ЛУЕВ Вентилиран воздушен отвор за отвори за проветрување на вентилаторот за отпорност на корозија jalousie прозорец

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Опис : Квалитетен материјал : Обвивките на воздушниот вентил се произведуваат од не'рѓосувачки челик од чамец, што обезбедува цврстина и одлична текстура за тоа. Надвор од сите сомнежи, може да обезбеди долгогодишна услуга. Операција во стилот на фалови : на овој вид на покривка на отворот е потребна само операција во стилот на будала. Не мора да научите специфично знаење за овој производ и лесно да го користите. Инсталација на Ханди : Покриената на отворот треба да се инсталираат помалку чекори. Вие само го раздвојувате стариот и го инсталирате новиот отвор. Сите процедури се направени. Ширина применливост : капакот на отворот е компатибилен за неколку услови, како што се брод, куќа, кабриолет и јахта. Дирукцијата : Обвинетите на воздушниот вентил произведени со одличен квалитет имаат издржливост, отпорност на корозија, отпорност на абење. Ве молиме, бидете сигурни за употреба. Спецификација : Материјал : Не'рѓосувачки челик Кр. мала грешка како резултат на различни мерења на рацете. Пакувантот вклучува : 1 парчиња Обвивки за отворање на воздухот Обвинувања : Обновите на воздушниот удар, произведени со одличен квалитет, имаат издржливост, отпорност на корозија, отпорност на абење. Ве молиме, бидете сигурни дека користете . Квалитетен материјал : Обвивките за воздухот се произведуваат од не'рѓосувачки челик од чамец, што обезбедува цврстина и одлична текстура на истиот. Надвор од сите сомнежи, може да обезбеди долгогодишна услуга . корисна инсталација : капакот на отворот треба да се инсталира помалку чекори. Вие само го раздвојувате стариот и го инсталирате новиот отвор. Сите процедури се направени . Широка применливост : капакот на отворот е компатибилен за неколку услови како што се брод, куќа, кабриолет и јахта.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата