Dearfoamsbaby Бебе мечка затворени влечки од грб со мемориска пена

Dearfoamsbaby Бебе мечка затворени влечки од грб со мемориска пена

Това е достапна
DEN 271.20
Количината на стоката:

Однесувајте се кон најсилниот член на семејството на нивните нови омилени влечки! Supersoft Sherpa Footbeds и Cloudlike Memory Pona Ponage се сигурни дека ќе ја задржат бебешката мечка удобна. Возрасна горната со мечка за бебиња и уво Апликација . Пријатна нога на Шерпа . перничена влошка со мемориска пена за додадена удобност . лесна вклучена/исклучена силуета со внатрешна/надворешна надворешна плоча.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата