Источен полковник на Кентаки, не'рѓосувачки челик Оз. Куп на опашката

Источен полковник на Кентаки, не'рѓосувачки челик Оз. Куп на опашката

Това е достапна
DEN 830.56
Количината на стоката:

Покажете го вашиот тимски дух во стил со овој 22 мл. Купот од не'рѓосувачки челик од источна Кентаки. Оваа чаша е изолирана со вакуум и ги одржува пијалоците ладни со часови. Декорирани со официјално лиценцирана ласерска графичка графичка графика и доаѓа со пластичен капак отпорен на истурање. Само миење на рацете. Држи приближно. 20 мл . официјално лиценциран. Вакуум изолиран не'рѓосувачки челик. Ласерски графички графики. Увезени. Бренд : Одлични американски производи. Миење на рацете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата