Дагобертнико Симулација На Денот На Независноста На Сад Т Улип Венец Врата Виси Измама

Дагобертнико Симулација На Денот На Независноста На Сад Т Улип Венец Врата Виси Измама

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Симулација На Денот На Независноста На Сад Т Улип Венец Врата Виси Декорацијаматеријали : Патриотски Венци Од Маргаритка, венци од знаме, Венци Од Маргаритка, венци од четврти јули, дневен венец закачете го над каминот, на влезната врата или на ѕидот во дневната соба.Венците може да се користат во затворени простории или на отворено, што ги прави разноврсен декоративен додаток.Ставете ја оваа украсна венец надвор цел ден и не грижете се за времето.Идеален за Божиќни забави, свадби, спални соби, градини, балкони, трговски центри, скали и многу други украси. вклучи : 1 х венец производот е едноставен и интересен, што може да донесе убавина и виталност на вашето семејство. Едноставен и модерен дизајн, едноставна и стилска изработка. Нов избор за модна канцеларија и дом, што го прави покомпатибилен со вашата работа и живот. Внимателен подарок за вашето семејство и за себе. Никој нема да го сака тоа. Поминаа строги процедури за производство, строго го контролираат квалитетот и го споделуваат најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата