Канон слика формула Д-Р-Г Продукција Документ Скенер

Канон слика формула Д-Р-Г Продукција Документ Скенер

Това е достапна
DEN 2079.84
Количината на стоката:

Канон 8074Б002 формула за слика д-Р - Г1100 - Скенер За Документи - Дуплекс - - 600 дпи - до 100 ппм (моно) / до 100 ппм (боја) - АДФ ( 500 листови) - до 25000 скенирања дневно-УСБ 2.0 Оптичка Резолуција : 600 дпи; Максимална Брзина На Скенирање Во Боја (ппм) : 100; Адф Капацитет : 500 ЛИСТОВИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата