Проценето памучно ќебе на пролетната пролет

Проценето памучно ќебе на пролетната пролет

Това е достапна
DEN 612.00
Количината на стоката:

Се гушкате и се пријатни со Springmaide Ultra мекото памучно ќебе. Природната дишење на памукот го прави ова ќебе одличен избор во текот на целата година. Одликувајќи се со стилски ткаен дизајн и достапен во повеќе големини и бои, може модерно да се користи насекаде од креветот до каучот. Springmaid : Направено за животот што го живеете. Спрингмаид ткаен памучно ќебе : лесна, но сепак топла. Стилски дизајн на корпа. Машинско миење и суво за лесно чистење. Удобно. Мека и пријатна, направена од 100 проценти памук. Неутрални бои за да одговараат на кој било декор. Близнак : 90,00 "x 66.00". Целосна/кралица : 90,00 "x 90.00". Кинг : 90,00 "x 108,00".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата