Андоер Стакло Рејнер Бар Стакло Рејнер Глава Кујна Мијалник Додатоци За Чаша Стакло Шише

Андоер Стакло Рејнер Бар Стакло Рејнер Глава Кујна Мијалник Додатоци За Чаша Стакло Шише

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Карактеристики : . главата за плакнење, внимателно изработена со квалитетен нерѓосувачки челик и цврста конструкција, долг животен век. Може лесно да се инсталира во мијалникот, поврзан или со топла или ладна линија за снабдување, многу погодно. Притиснете го работ на чашата врз основата во форма на кормило, едноставна за миење; тргнете го шишето, веднаш за да застанете. 4 дупки за прскање за моќно млаз обезбедуваат 360° сеопфатно, исплакнете го темелно, брзо. Соберете разни како црвена чаша, шолја, шолја за кафе, чаша за чај тргнете го шишето, веднаш за да застанете. 4 дупки за прскање за моќно млаз обезбедуваат 360° сеопфатно, исплакнете го темелно, брзо. Одговара на разни како црвена чаша, шолја, шолја за кафе, чаша за чај и сум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата