амлбб Женски Лето Висок Струк Обичен Тенок Висок Еластичен Половината Солидна Боја Спортски Јога Панталони Одблесокот Панталони На Дозвола

амлбб Женски Лето Висок Струк Обичен Тенок Висок Еластичен Половината Солидна Боја Спортски Јога Панталони Одблесокот Панталони

Това е достапна
DEN 111.84
Количината на стоката:

Тип На Шема : Цврста Боја. Одговара : Одговара на големината.52 Должина : 109см/42. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. + Табела Со Големини .52 ХХЛ ХХ-Големи САД 1 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 1 16 ЕУ 42 Половината : 82-90см/32.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Должина : Редовно.94 Должина : 108см/42. Декорација : Џеб. Повод : Дома, Секојдневно.Ако Сте По Полабаво Вклопување, Би Препорачале Една Големина Од Вашата Вообичаена Големина.86 колк : 104см/40.13 колк : 92см/36.Дизајниран со широки нозе и половината со среден пораст за удобно вклопување и ветровито чувство.43 колк : 108см/42.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Носењето на оваа панталона ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби. Е Мал САД 4 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 8 8 ЕУ EU 34 Половината : 66-74см/25.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата