Крајбрежен накит со двојна завршница удобност одговара на титаниумскиот прстен

Крајбрежен накит со двојна завршница удобност одговара на титаниумскиот прстен

Това е достапна
DEN 687.68
Количината на стоката:

Крајбрежниот накит со двојна завршница на удобност вклопува титаниум прстен (6мм) моден во траен титаниум, овој машки прстен има мазен, четкан финиш центар со високи полиран жлебни рабови. Овој прстен има дизајн на удобност со контурирани внатрешни рабови за да можете да го носите цел ден. Тип на метал на артикалот : Титаниум. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : Титаниум. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 1/4 инчи. Дебелина на артикалот : 3/32 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 3 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата