Без граници женските беспрекорни гаќички за хипстер

Без граници женските беспрекорни гаќички за хипстер

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Овие гаќички за хипстер нудат непречен, беспрекорен изглед од без граници и нудат навестување за истегнување за дополнителна удобност. Умерено покритие. Повлечен стил. Еластична половината. Беспрекорен за дополнителна удобност. 87% најлон/13% спандекс. Машина за перење. Увезени. Беспрекорни гаќички од хипстер од без граници за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата