Петмејт Рибар Мека Кадифен Хеги Куче Играчка Со Грофтање Звук

Петмејт Рибар Мека Кадифен Хеги Куче Играчка Со Грофтање Звук

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Вашето куче ќе се забавува со часови со играчката за кучиња рибар хеги. Ова кадифен животно има мек дизајн. Додека џвака, овие забавни плишани играчки за кучиња испуштаат звук што ќе го сакаат кученцата. Додадете ја оваа ставка на другите во колекцијата за неколку меки придружници на кои вашето домашно милениче може да се гушка. Играчката за кучиња хеги е исто така перена и издржлива за трајна функционалност. Доаѓа во забавна форма наed. Прави симпатична врева додека вашето куче игра. Има рибарска облека и кадифен дизајн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата