Sarina Diamonds Grey 12 '15' килим во областа

Sarina Diamonds Grey 12 '15' килим во областа

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Одликувајќи се со геометриска шема, секое парче е машина направена од 100% полипропилен во Турција. Оваа област килим прави одличен додаток како акцент во поголемите простории или како фокусна точка во помалите простори. Вистински дел од изјавата што ќе ги натера сите ваши гости да се прашуваат од каде сте го добиле тој прекрасен смел нов килим. Големина : 12 'x 15'material : 100% полипропиленов : Машински мадајап : Правоаголник Сарина Дијамантс област килим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата