Без граници на блок во боја на јуниори

Без граници на блок во боја на јуниори

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Додадете малку ретро талент во вашата гардероба со маицата во боја на бои на оваа јуниори од без граници. Направено од супер-мека и лесна маичка плетена ткаенина, пријатна е без да биде рестриктивна и ќе ве одржува пријатно од ден на ноќ. Одликувајќи се со деколте на екипажот со тресени страни, оваа стилска мета е модерен додаток на вашата гардероба со топло време. Полу-опремениот каросерија создава силуета што може да ги ласкави областите на половината и стомакот, додека шемата на шевронот лента го комплетира стилскиот изглед. Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека за да се карате низ куќата. Без граници на бојата на јуниорите : 95% полиестер, 5% спандекс. Маица со кратки ракави на јуниори. Фабрична измислица во Jerseyерси. Деколте на екипажот. Кратки ракави. Шевролна шема на Шеврон. Ширед страни. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ладно железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата