Флинова Нло Врвот На Прстот Надградба Лет Жиро Летање Фабрика Декомпресија Играчка За Возрасни И Деца

Флинова Нло Врвот На Прстот Надградба Лет Жиро Летање Фабрика Декомпресија Играчка За Возрасни И Деца

Това е достапна
DEN 719.84
Количината на стоката:

Само треба нежно да ја фрлите топката во воздух, тогаш може веднаш да почне да лета. ЗАБАВНО и БЕЗБЕДНО : дизајнот на затвореното тркало е аеродинамичен и ги штити вашите раце додека го вртите и изведувате трикови. Параметри на производот : опции За Боја : црвена, сина, црна боја големина на кутијата : 11 € 10 € 5. Едноставно е да го совладате за само неколку минути и целосна експлозија за да играте сами или со пријателите.9 играјте нуркање : вклучете го светлото, навалете го надолу 30° хоризонтално и ослободете го авионот, тој ќе лета во Играта За Суспензија за Нуркање : во авионот црница, кога авионот ќе избере да го ослободи прстот, таа ќе се крене во воздухот и полека ќе се крене. Кога вашите раце се блиску до него.2 CMMaterial : copolymer pp капацитет На Батеријата : 100 m Ah приклучок за Полнење : USB Бруто тежина : 60gnet тежина : 20 GPACK ИЗДРЖЛИВО ФЛЕКСИБИЛНО ТЕЛО : летечката играчка е изработена од висококвалитетен абс материјал кој е лесен флексибилен и свиткан за да издржи безброј падови.Технологија и плима играат НЛО, авиони со слободна линија, лесен за ракување нула основа-лесно да се започне Декомпресија и освежување, работа, намалување на стресот и промовирање на чувствата на децата и семејството . Може да лета насекаде, прави одличен божиќен подарок и е апсолутен лек за досада! (големина на кутија во боја : 4,5 € 4 € 2"). БОЖИЌЕН ПОДАРОК : овие рачни беспилотни летала се играчка за летање со ум со генијален механизам за скриен погон што може да изведе неверојатни аеробни трикови и акробации. 100% ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : ние Сме овластен агент На Флин на АМЗ, ве молиме потврдете го нашиот бренд. Игра со мала надморска височина : Кога уредот е вклучен, авионот се ослободува хоризонтално и тој ќе лебди напред или ќе падне. ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.Само наполнете 15 минути и користете 7-10 минути, удобен USB интерфејс, достапна глава за полнење мобилен телефон, флексибилна ограда за компјутерски полнач, материјал за заштита на животната средина од етилен ПП тешка заштита за да се намали оштетувањето на авионот За да се зголеми животниот век На Авионот Специфични операции : Четири видови На Лет Игра Круг за игра : Притисни до 30° напред и ослободување на авионот, тој ќе циклус и ќе се врати.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата