Овошје на разбојната женска разновидна памучна памучна долна облека, 6+ бонус пакет

Овошје на разбојната женска разновидна памучна памучна долна облека, 6+ бонус пакет

Това е достапна
DEN 127.68
Количината на стоката:

Добијте го класичниот hi-cut fit што го сакате, сега помек од кога било! Користевме пофино предиво за да создадеме прекрасно меко чувство што ќе ве подготви за што и да носи вашиот ден. Спортски лента за половината поддржана од кадифен, обезбедува дополнителна удобност и е загарантирано да остане миење без равел по миењето. Како и секогаш, нашиот плод на разбојните гаќички е без ознака и е направен со 100% памучен лагер за дополнителна мекост. Од ткаенина до лента за половината, ги дизајниравме сите детали за да ви ја дадеме потребната реакција и мекоста што ја сакате! Овошје на разбојната женска разновидна памучна долна облека, 6+3 бонус пакет : 6+3 пакет. Женска здраво-панталона. Мека, спортска лента без равел. Ткаени со фино предиво за дополнителна мекост. Традиционалниот пораст, седи веднаш под копчето за стомакот. Целосно покритие на седиштето. Дупките за нозе кои се исечени повисоко кон колковите за дополнителна удобност. Без ознака. 100% памучен лагер. Сега користиме 60 % рециклирана пластика на нашата амбалажа како дел од нашата заложба да го намалиме влијанието врз животната средина. 100% памук. Овошје на разбојната ставка бр. 9dhica2.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата