Каитек во. во. Костур За Чешлање

Каитек во. во. Костур За Чешлање

Това е достапна
DEN 197.12
Количината на стоката:

Caitec го води патот во иновациите на производите за миленичиња нудејќи им на сопствениците на миленичиња широк спектар на висококвалитетни, достапни производи за домашни миленици повеќе од две децении, фокусирајќи се на дизајнот на производот, вредноста и квалитетната линија на производи. Каитек е горд што создава иновации во грижата за миленичиња за подобар начин на живот.Две седалки во едно!Има две различни текстури.Белиот крај е удобно седало за вашата птица.Кафеавиот крај е покриен со песок за да помогне во состојбата на клуновите и исечените канџи.Мерки : 3/4" х 7".- SKU : CTCP303 Caitec го води патот во иновациите на производите за домашни миленици нудејќи им на сопствениците на миленичиња широк спектар на висококвалитетни, достапни производи за домашни миленици повеќе од две децении, фокусирајќи се на дизајнот на производот, вредноста и квалитетната линија на производи. Каитек е горд што создава иновации во грижата за миленичиња за подобар начин на живот. Две седалки во едно! Има две различни текстури. Белиот крај е удобно седало за вашата птица. Кафеавиот крај е покриен со песок за да помогне во состојбата на клуновите и исечените канџи. Мерки : 3/4" х 7".- ШКУ : ЦТЦП303.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата