Спектар Ноар Искра Металикс

Спектар Ноар Искра Металикс

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Спектар Ноар? Светкавите Пенкала нудат миење на треперлива боја. Пакетот Металик 3 вклучува маркери за четки за сјај во основни метални нијанси : Црна, Откачена Златна И Сребрена Боја. Спектар Ноар Искра 3 парчиња Метали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата