Плод На Разбојот Женска Долна Облека За Момчиња, 6+ Бонус Пакет, Големини 5-9

Плод На Разбојот Женска Долна Облека За Момчиња, 6+ Бонус Пакет, Големини 5-9

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Стилот што го сакате сега е помек од кога било и изграден за целодневна удобност. Користевме пофино предиво за да создадеме прекрасно меко чувство што ќе ве подготви да се справите со денот. Овие шорцеви за момчиња доаѓаат со издржлив појас со кадифен грб кој гарантирано ќе остане без миење по миењето, и како и секогаш, Нашите Плодови од Гаќичките За Разбој се без ознаки и се направени со 100% памучна облога за крајна удобност. Плод На Разбојот Женска Избрана Долна Облека За Момчиња, 6+3 Бонус Пакет : 6+3 пакет. Екстра мека, екстра удобно. Без стискање, без врзување. Влага фитил. Останува на место. 100% памук лагер. Таг слободен. Сега користиме 60 % рециклирана пластика на нашето пакување како дел од нашата посветеност да го намалиме влијанието врз животната средина. 100% Памук, 50% Памук/50% Полиестер. Земја на Потекло : Хондурас. Инструкции За Нега на ткаенина : ладно миење Во Машина со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Не пеглајте. 9дбста3.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата