КАРОЛИНИ Богатства 8857JMAT Пеперутка На Жолта Внатрешна Или Надворешна Мат 24x36, 36 L 24 W, разнобојни

КАРОЛИНИ Богатства 8857JMAT Пеперутка На Жолта Внатрешна Или Надворешна Мат 24x36, 36 L 24 W, разнобојни

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

КАРОЛИНИ Богатства 8857 JMAT Пеперутка На Жолта Внатрешна Или Надворешна Подлога 24x36, 36 "L x 24" W, разнобојно Добредојде на вашето семејство и пријатели со оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од каролини Богатства Инсекти категорија на производи. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата