Нортлајт 5 '8 Бобинки Со Портокалови И Црвени Лисја Вештачки Fall Жетва Венец, Неосветлен

Нортлајт 5 '8 Бобинки Со Портокалови И Црвени Лисја Вештачки Fall Жетва Венец, Неосветлен

Това е достапна
DEN 623.84
Количината на стоката:

Внесете ги сите бои На Есента во вашиот празничен декор со оваа венец со тематика на жетвата. Есенските лисја се нагласени со бобинки. Идеален за влезови, ходници, скали, мантии или како дел од централниот дел на вашата маса за Денот на Благодарноста. Карактеристики на производот : Есенски лисја и бобинки венец. Карактеристики портокалови и црвени лисја. Акцентирани со бобинки. Само за внатрешна употреба. Димензии : 5 'долг х 8" широк. Материјал(и) : Полиестерски Лисја и бобинки паѓаат жетва венец. Портокалови и црвени лисја нагласени со бобинки. Се препорачува само за внатрешна употреба. Мерки долги 5 стапки и ширина од 8 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата