Дизајн Куќа Грац Модерен Пешкир Прстен За Бања Сатен Никел

Дизајн Куќа Грац Модерен Пешкир Прстен За Бања Сатен Никел

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Со својот чист и едноставен дизајн, Дизајнерската Куќа 558353 Грац Модерен Пешкир Прстен за Бања носи модерен стил во секоја бања. Овој прстен за крпи е конструиран со цинк и доаѓа во завршна обработка на сатенски никел и се одликува со елегантен и софистициран дизајн со скриени завртки за чист изглед.Овој производ доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција Модерен стил со чист и едноставен дизајн во елегантна, сатенска завршница од никел што одговара на секоја бања. Оваа ставка е со димензии 6,81-инчи L x 7,70-инчи D x 2,48-инчи H. EZ сидро монтирањата се вклучени за брза и лесна инсталација. Се одликува со цврст дизајн и издржлива конструкција на цинк. 1-година ограничена гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата