Фалкен Синсера СН А С 225 45Р17ХЛ 94В БВ Гума За Сите Сезони

Фалкен Синсера СН А С 225 45Р17ХЛ 94В БВ Гума За Сите Сезони

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Специјално дизајниран да обезбеди водечка издржливост во класата, перформанси за сите сезони и удобност при возење, Искрената Sn250 Цела Сезона навистина испорачува. Користејќи Ја Комерцијалната Технологија За Динамички Опсег На Фалкен (ДРТ), SN250 A/S обезбедува максимално држење на поширок опсег на работни температури за исклучителна сува и влажна влечна сила. Стратешки поставените блокови на шарите ги балансираат хармониците за да ја намалат бучавата во гумите за импресивно тивко возење. Аголните жлебови на шарите на секое ребро на шарата додаваат празнина за спакуван снег. Подобрена стабилност и ракување. Дополнителен зафат во лесен снег. Подолг животен век. Влажни временски перформанси. Одговара : 2013-15 Доџ Дарт Аеро 2016 Шевролет Круз ЛТ 2016-17 Фолксваген Џета Хајлајн 2013-14 Фолксваген Џета Хајлајн 2013-14 Мерцедес-Бенц Ц250 Луксуз 2019-21 Фолксваген Џета Р-Линија 2009-15 Скион хб База 2010-15 lexus Е250 C 2016-17 Lexus Е200t БАЗА 2014-19 Мерцедес-Бенц Cla250 4matic 2012 Фолксваген Jetta Highline Tdi 2017-18 Toyota Corolla Im База 2006-07 Мерцедес-Бенц C230 Спорт 2015 Фолксваген Jetta Highline tdi 2005-06 Bmw 330i База 2016 Scion Im База 2011 фолксваген jetta sel 2009 Lexus Е250 База 2016 Dodge Dart Sxt Sport 2018 Hyundai Elantra Gt Gt 2016-17 Фолксваген Gti База 2018 Фолксваген Џета Волфсбург Издание 2016 audi A3 Tdi комфорт и повеќе - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата