Гудјер Орел ЛС - 265 50р В Гума

Гудјер Орел ЛС - 265 50р В Гума

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.GOODYEAR Oagle LS2 (N0)КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Подобрена способност за свиоципрецизен одговор на управувањетомасовно ракувањесите временски тракција0 гуми за возила Порше преглед goodyear Oagle LS2 (N0) е гума за турнеи за сите сезони изградена за патнички возила и SU(повеќе..) Големина : 265/50Р19. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2021 Bmw X5 x Drive40i 2015 Audi Q7 TDI Progressiv 2015-16 Porsche Cayenne S Е-Хибрид 2017-18 Porsche Cayenne S E-Хибридно Платинесто Издание 2014 Porsche Cayenne Дизел Платина Издание 2014 Audi Q7 TDI Премиум Плус 2007 Audi Q7 Премиум 2013 порше КАЈЕН с хибрид 2009 ауди к7 Тди 2017 Фолксваген Туарег В6 Волфсбург 2011 Фолксваген Туарег Вр6 2011 Ауди К7 Тди Премиум Плус 2012-13 Фолксваген Туарег В6 Лукс 2016 Фолксваген Туарег В6 Лукс 2014 Фолксваген Туарег В6 Р-Линија 2015 фолксваген ТУАРЕГ хајлајн тди и повеќе - додадете го вашето возило Во НАШИОТ ДОДАТОК За Вклопување За Да Проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата